x

Teklif Formu

Ürünlerimizle ilgili teklif alabilmek için lütfen formu doldurun.

HAKKIMIZDA

Odelux About Us

Odelux’ un misyonunun temel bileşenleri arasında yer alan kapsamlı servisler ve optimize edilmiş çözümler, Odelux ‘u güvenilir bir tedarikçi ve iş ortağı kılar. Odelux ‘de sunulan çözümler, müşterilerin gereksinimlerine ve ürünlerin kalitesine odaklandığından dolayı her zaman yenilikçi, esnek ve rekabetçidir.

Firmamızın kaliteli ürün ve hizmet anlayışı, müşterilerimize en uygun ve en gelişmiş hizmetleri sağlamayı hedefler.

AC LED Sokak, Projektör/Kanopi ve Duvar Boyama Aydınlatma ürün gruplarının altında geniş model seçeneği ve teknik özelliklerle sunulan aydınlatma çözümlerimiz, kullanıcıların tüm taleplerini karşılayabilmek adına devamlı geliştirilmektedir.

AC Driver On Board (DOB) LED Aydınlatma ve Solar LED ürün gruplarımız altında ise, son teknoloji ile üretilen farklı teknik özelliklere sahip farklı armatür modellerimizle, müşterilerimizin kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına göre en uygun aydınlatma armatürlerini üretiyor ve geliştiriyoruz.

Mükemmel hizmet anlayışının devamlılığını sağlayabilmenin en iyi yolunun yenilikçi çözümler üretmekten geçtiğine inanıyoruz.

Firma kültürümüzde, müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler işimizi en iyi şekilde sürdürmemizi ve geliştirmemizi sağlayan en önemli faktörlerden biridir.

Odelux ayrıcalıkları;

  • Müşteri odaklı yaklaşım
  • Geniş ve sürekli gelişen ürün yelpazesi
  • Popüler tasarımlar ve teknolojik gelişme trendlerini takip
  • Sıkı & yenilikçi kalite güvence ve kontrol politikaları
  • Kaynak ve dağıtımda küresel ağ
  • Stratejik ittifaklar
  • Coğrafi konum avantajı
  • Yenilikçi kurumsal kültür
  • Yetenekli ve deneyimli ekip üyeleri
Odelux About Us

Odelux® aydınlatma armatürleri yalnızca kalite politakımızla uyumlu materyaller ve parçalar kullanılarak üretilir. Üretim hattımızın kalite kontrol süreçleri ve değerlendirmeleri Odelux Kalite Kontrol departmanız nezninde denetlenir.

Firma kültürümüz çalışanlarımızın kişisel gelişimini, farklı bakış açılarını ve düşünce çeşitliliğini destekler ve çalışanlarımızı her zaman daha ileriye ve daha iyiye taşımayı hedefler.

Gelişime ve çeşitliliğe verdiğimiz önemi aynı şekilde tüm operasyon, üretim ve planlama aşamalarında termin ve detaylara gösterdiğimiz hassasiyet ile destekleriz.

Odelux Kalite Departmanımız kontrolünde gerçekleştirilen üretim ve operasyonel faaliyetlerimizin keyfini çıkarmaya davetlisiniz…
Odelux Kalite Belgeleri
Odelux Kalite Belgeleri
Odelux Kalite Belgeleri
Odelux Kalite Belgeleri
Odelux Kalite Belgeleri
Odelux Kalite Belgeleri
Odelux Kalite Belgeleri